HIZMETLERIMIZ

Ne Çelik Kapı Ne de Yüksek Zeminler Hırsızları Durdurmaya Yetmez

Her geçen gün gelistirdikleri birbirinden sasırtıcı yöntemlerle karsımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve is yerinizin tırmanılamayacagını sandıgınız bir yükseklikte bulunması, olusacak tatsız bir girisimi önlemenize yardımcı olmaz. Üstelik bir anda burun buruna geldiginiz hırsızın, can güvenliginiz için de açık tehdit olusturdugunu kabul etmeliyiz.

Hırsız Alarm Sistemi Her Zaman Yanınızda!

Hal böyleyken hızla artıs gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının önüne geçebilmek adına çelik kapınıza ya da diGer güvenlik tedbirlerinize ek olarak Hırsız Alarmı taktırmanız da oldukça önemlidir. Hırsızlıgın önlenmesinde en caydırıcı önlemlerden biri olan Ev Hırsız Alarm Sistemi sayesinde mal kaybının ya da sonu yasanacak bir travma ile biten tatsız durumların önüne geçebilmek için güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.

KABLO KANALI NEDIR ?

Kablo kanalı, yapıların enerji dagıtımı veya haberlesme için kullanılan tesisatlarında, izole elektrik kablolarının güvenli bir sekilde tasınması, sabitlenmesi ve desteklenmesini saglayan birbiriyle uyumlu birimlerden olusan sistemlerdir. Kablo kanalı sistemleri genellikle ticari ve endüstriyel yapılarda kablo yönetimi için kullanılan sistemler olup kullanım yerine göre farklı tipleri mevcuttur. Türkçede yaygın olarak kablo kanalı olarak bilinse de tiplerine göre kablo tavası, kablo tasıyıcısı, kablo tepsisi, kablo merdiveni isimlendirmelerine de rastlanır.

Sistemi olusturan elemanlar tek tek ele alındıgında fiziksel özellikleri ve üretim teknikleri açısında çok karmasık ürünler degildir. Fakat parçası olacakları tesisatın güvenlik riskleri ve çok uzun yıllar kullanılma hedefleri göz önüne alınırsa hammade’den montaj hizmetine kadar titiz ve kaliteli bir üretim sürecine sahip olması gereken ve ciddi mühendislik gerektiren ürünlerdir.

Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri satıcısı Mahir Elektrik olarak;

Schneider Elektrik, Mutlusan Elektrik, Lamptime, Öznur Kablo, Pelsan Aydınlatma, Vatan Kablo, Erse Kablo, TP Elektrik, Jupiter Aydınlatma, Mete Enerji , Pamukkale Kablo   Siemens Elektrik, Viko Elektrik, Prysmian Kablo, Hes Kablo, Simpa Elektrik, Entes Elektronik, Klemsan Klemens  Metop elektrik  Siemens, Elektrik markalarının her türlü ürünlerini sizler için temin edebiliriz

Elektrik malzemeleri toptan ve perakende satıs musterinin ürün istedi dogrultusunda en iyi ve ucuz elektrik malzemesi sunuyoruz… Her zaman stok var. Istediginiz anda, en kısa zamanda ürünleriniz, temin ve teslim edilir. En uygun fiyatlarla. Iskonto oranlarınızı ögrenmek için arayınız…

OTOMASYON SISTEMI NEDIR ?

Daha önceleri insan emegi ile yapılan islerin, bilgisayarlar, mekanik aletler ve kendi kendine çalısan makineler ile yapılmasına otomasyon sistemi denir.

Bu tanım önceleri imalat süresi boyunca malzemelerin bir makineden diger bir makineye otomatik sekilde aktarılmasını, her birinde üretimin belli bir bölümünün yapılarak, insan emegine ihtiyaç olmadan imalatın gerçeklestirilmesi olarak tanımlanıyordu. Teknolojinin gelismesiyle, bu sisteme otomatik iletisim ve denetim mekanizmaları da eklenmis, iletisim, bir makinenin veya üretim aracının bilgisayar programındaki bilgiler dogrultusunda faaliyet sürdürmesidir.

 

Atölye Ray Sistemleri

0536 572 99 88

2001 yılında Mahir Elektrik kurulusundan sonra 2004 yılında Waterlimpid Su Arıtma Sistemlerini kendi bünyemize alarak su arıtma sektöründe Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini almıstır. Kurulusundan bu yana geçen zamanda Waterlimpid, her geçen gün siz müsterilerime verdigimiz hizmetten onur duyarız.

Biz Türkiye’de Waterlimpid Su Arıtma Sistemleri olarak ters osmoz içme suyu sistemleri için en iyi teknik ekip ve sistemlere sahip birkaç isletmeden biriyiz. Biz dürüstlük ve yaptıgımız isin arkasında duran felsefemizle siz çok kıymetli müsterilerimiz sayesinde hızla büyümekteyiz.

Dünya standartlarındaki kaliteli cihazları ve yedek malzemeleri çok iyi egitimli, bilgili, analiz gücü yüksek ekibimizle müsterilerimize sunuyoruz.Günümüzde ticari mal ve hizmet seçiminde artık öncelikler arasında cihaz ve sistem kalitesi kadar piyasada süreklilik, iyi bir teknik ekip ve hizmet devamlılıgı gibi konular en öncelikli istek haline gelmistir.Waterlimpid Su Arıtıma Sistemleri sahip oldugu bu degerlerle essizlesmektedir.

Yasamımızın bir parçası haline gelen elektrik kullanımı her geçen gün artmakta ve kullandıgımız her teknolojik cihazlar elektrik olmadan ne kullanabiliriz ne de kullanılmasına izin verebilir. Her ne kadar elektrik kesintileri ve elektrik arızaları günümüzde pek yasanmasa da ıSTANBUL Elektrik arızalarının bakım ve onarımı için sizlerin hizmetinizdeyiz. Mahir Elektrik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve gelisen teknolojiye kendini adapte etmis kalifiye çalısanlarıyla her türlü elektrik islerinizi, modern, güvenilir ve garantili bir sekilde yapmaktayız.

Istanbul’un genelinde elektrik tesisatı, aydınlatma, tadilat, arıza bakım onarım ve montaj islerinizi güvenilir sekilde yapmaktayız. Mahir Elektrik olarak yılların vermis oldugu tecrübe ile siz degerli müsterilerimize Zeytinburnu elektrik arıza hizmetimizi güvenilir, kaliteli bir sekilde sunmaktayız.

Audio Akıllı Ev Sistemi

Audio, gelecegi sekillendiren teknolojilere yaptıgı yatırımlarla Türkiye’yi en yeni bina iletisim sistemleriyle tanıstırmaya devam ediyor. Yeni nesil evlerin vazgeçilmezi haline gelirken, degerine deger katan Audio Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenligini kontrol altına almanızı saglıyor.

Mahir Elektrik olarak bizde Türkiye’de en çok kullanılan Akıllı Ev Sitemi olan Audio markasını tercih eder siz degerli müsterilerimize sunuyoruz…

ISIK NEDIR ?

Isık, neredeyse bütün canlıların çevresindekileri görmesini saglayan bir enerji türüdür. Yalnızca dalgalar halinde görmemizin mümkün oldugu ısık, saniyede yaklasık olarak 300 bin kilometre hızla yayılır. Uluslararası Aydınlatma Komisyonu’na göre aydınlatmanın kısa tanımı su sekildedir: “Nesnelerin ve çevreginin olması gerektigi gibi görülmesini saglamak amacıyla yapılan ısık uygulaması”.

Bütün aydınlatma ürünleri, çevrenin ve objelerin en iyi sekilde algılanmasını saglamak için gelistirilir. Burada sözünü ettigimiz obje bir yemek masası, duvarda duran bir tablo, ürünlerin yer aldıgı tezgah ya da insanların yüzmek için kullandıgı bir havuz olabilir. Aydınlatma ürünlerini tasarlarken denkleme katılan degiskenler tabii ki bunlarla sınırlı degildir. Objelerin renkleri, dokuları veya sekilleri, boyutları, hareketli olup olmadıkları, görülmeleri gereken süre ve bu objeye bakan insanların mekanın içinde veya dısında olacak olması isleri biraz daha komplike hale getirir.